Dotyczy to również środków na chorobę lokomocyjną. Spokojnie możesz do bagażu wpakować plasterki – oby się nie przydały . Urządzenia elektroniczne. Nie po to płacisz za wycieczkę, by dziecko spędzało czas z nosem w komórce lub tablecie. To może robić za darmo w domu – jeśli oczywiście się na to zgadzasz.
zapytał(a) o 14:59 RodzinaKasi planuje wycieczkę do Egiptu,na którą ma pojechać mama,tata i oferta z dwóch przedstwionych jest tańsza dla rodziny w przeliczeniu na jeden dzień wycieczki? Firma A Firma BCena wycieczki dla 1050zł. doroslychCena wycieczki 4/5 ceny osoby dorosłej 3/5 ceny osoby dorosłej dla dzieckaLiczba dni 7 9 PROSZE Z DZIAŁANIEM bez głupot Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-01-31 15:05:08 Odpowiedzi blocked odpowiedział(a) o 15:05 Firma A1050:7=150zł150*4/5=120zł150*2+120zł=420złFirma B1080:9=120zł120*3/4=90zł120*2+90zł=330złOdp:Tańsza jest oferta firmy nadzieje że dasz naj... blocked odpowiedział(a) o 15:07 Sama sobie obliczysz. Miałam to zadanie na próbnym spr. 6-klasisty ale niewiedziałam jak je zrobić więc napisałam odpowiedź B i trafiłam bo w klasie poprawilaliśmy zadania z testu i wyszło dobrze:xD *Lu$ka* odpowiedział(a) o 15:07 też miłam to zadanie na próbnym teście zadanie zrobiłam dobrze z obliczeniam ale widze że tobie już ktoś to zrobił więc nie bd pisała na pewno firma b jula2807 odpowiedział(a) o 15:08 180:9=120120-90=30240+90=3301050:7=150420 razy 7=2940150:5=30300 +120=420Firma b to było u nas na próbnym teście kompetenji Firma b: 1080 : 9 =120 (zł)120 zł * 2 = 240 -rodzice 3/5 * 120 = 72 zł - dziecko 240+72= 312 zł - razemFirma B: 1050:7= 150 zł 150 * 2 = 300 - rodzice 4/5 * 150 = 120 zł - dziecko300+120 = 420 zł - razemOdp . Tańsza jest oferta firmy BPs. prosze o naj odpowiedz... :) Ludzie! tam jest 3/5 i 4/5 a nie 3/4 i 4/5 xDD firma A :1050zł:5=210zł 210zł X 4=840zł-tyle płaci dziecko za 1 dzień1050zł X 7=7350zł-tyle płaci za 7dni840zł X 7=5880zł - tyle płaci dziecko za 7dni7350zł + 5880zł=13 230zł 13 230zł : 6= 2 205zł- kwota całkowitafirma B:1080zł : 5=216zł 216zł X 3 =648zł-tyle płaci dziecko za 1 dzień1080zł X 9=9720zł -tyle płaci za 9dni648zł X 9=5832 -tyle płaci dziecko za 9 dni9720zł+5832zł=15 552zł 15 522zł : 8=1 całkowita za 1 dzieńODPOWIEDŹ: Oferta firmy A jest tańsza dla rodzinyLiczę na naj.;) Uważasz, że ktoś się myli? lub
Cena wycieczki z dojazdem własnym do Paryża zawiera: - 4 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryża. - miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Paryż historyczny”. - miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Montmartre". - miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Wokół wieży Eiffla”. - opiekę francusko-polskiego biura wOdpowiedzi blocked odpowiedział(a) o 19:23 203/24=8 r 11 Oznacza to, że poza domem byli 8 dni i 11 godzin. Trzeba pamiętać, że czerwiec ma 30 dni. Wrócili 3 VII o 0 0 Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub ay0mR7.